Mercedes-Benz

Vito Skriňové vozidlo

Posunie podnikanie ďalej: skriňové vozidlo Mercedes-Benz Vito.

Chcete vždy reagovať pohotovo? Nedokážete odolať novým výzvam? Vykonávate svoju prácu cieľavedome? Potom vytvoríte s Vitom skvelú dvojicu. Pretože Vito Vás dostane ďalej – nielen na ceste, ale aj vo Vašom podnikaní. V záležitostiach hospodárnosti a kvality je rovnako ideálny ako z pohľadu flexibility a bezpečnosti. Je dielom skutočného špecialistu na úžitkové automobily.

So spotrebou paliva od 5,7 l na 100 km [skriňové vozidlo Vito a Vito Mixto 116 CDI s balíkom BlueEFFICIENCY v kombinácii s prevodovkou 7G-TRONIC PLUS a registráciou ako úžitkové vozidlo (N1). Kombinovaná spotreba paliva: 5,8 – 5,7 l/100 km; kombinované emisie CO2: 153 – 150 g/km]1 [*] Je ekonomickejší ako nikdy predtým a s každým prejdeným kilometrom bude trvalo prispievať k Vášmu úspechu. A vďaka inovačným asistenčným a bezpečnostným systémom dosiahnete svoje ciele ešte bezpečnejšie. Jedinečnú ponuku nájdete aj v druhoch pohonu: náhon na predné2, zadné alebo všetky kolesá – všetko potrebné na riešenie Vašich úloh.

A hustá sieť partnerov Mercedes-Benz sa vďaka široko koncipovaným servisným službám postará o to, že Vaše Vito si svoju solídnu spoľahlivosť zachová trvalo. Dôverujte údržbe a opravám, ktoré Vám poskytne Váš servis Mercedes-Benz. Pozná Vaše vozidlo najlepšie. Vito sa tak pre Vás stane nadlho cenným partnerom.

1 Skriňové vozidlo Vito a Vito Mixto 116 CDI s balíkom BlueEFFICIENCY v kombinácii s prevodovkou 7G-TRONIC PLUS a registráciou ako úžitkové vozidlo (N1). Spotreba paliva v meste/mimo mesta/kombinovaná: 6,7 – 6,6/5,3 – 5,2/5,8 – 5,7 l/100 km; kombinované emisie CO2: 153 – 150 g/km. Skutočné hodnoty spotreby závisia okrem iného od hmotnosti vozidla a od zvolených prvkov výbavy.

2 Vito Mixto s náhonom na predné kolesá a registráciou ako osobné vozidlo (M1) je od 06/2018 v určitých krajinách prechodne nedostupné. Ďalšie informácie Vám poskytne Váš predajca Mercedes-Benz.