Mercedes-Benz

Sprinter skriňové vozidlo

Úplne presvedčivé: skriňové vozidlo Sprinter

Je taký všestranný, že ľahko nájdete ten správny typ pre Vašu prepravnú úlohu. Navyše vyzerá tak dobre, že v pozitívnom zmysle slova vzbudzuje pozornosť. Nové skriňové vozidlo Sprinter ponúka vďaka 4 dĺžkam vozidla, 3 výškam strechy a objemu ložného priestoru až 17 m3 pôsobivú rozmanitosť. Jeho početné varianty a výbavy umožňujú vytvorenie nielen hospodárnych základných vozidiel, ale aj vozidiel s rozsiahlou výbavou.

V prípade vozidiel s novo dostupným predným náhonom sú výhodami napríklad výhodná základná cena, prídavné užitočné zaťaženie a nižšia nakladacia hrana v porovnaní s vozidlami s náhonom na zadné kolesá.

Vodiči profitujú z inteligentnej koncepcie ovládania a zobrazovania, ako aj z modulárnej koncepcie odkladania, ktorú možno podobne ako výber multimediálnych a asistenčných systémov individuálne prispôsobiť vašim potrebám. Overené sme samozrejme zachovali. Tak možno napríklad bez veľkých zmien naďalej používať mnohé riešenia nadstavieb a rozšírení.

Sprinter tak vďaka inovačnej sile a viac ako 20-ročným skúsenostiam znovu nasadzuje latku ako progresívne, eficientné a spoľahlivé riešenie mobility, ktoré vašu firmu posunie ďalej.