Mercedes-Benz

Sprinter šasi

Solídny základ: Sprinter šasi

Je taký všestranný, že nájdete ten správny variant pre vašu prepravnú úlohu: Nový Sprinter vo verzii šasi ponúka so svojimi 3 dĺžkami vozidla a štandardnou kabínou vodiča resp. dvojitou kabínou pôsobivú rozmanitosť. Jeho početné varianty vozidla a výbavy umožňujú vytvorenie nielen hospodárnych základných vozidiel, ale aj vozidiel s rozsiahlou výbavou.

To sú všetko výhody, ktoré sa počítajú: V prípade vozidiel s novo dostupným predným náhonom sú v porovnaní s vozidlami s náhonom na zadné kolesá výhodami napríklad výhodná základná cena a prídavné užitočné zaťaženie. Vodiči profitujú z inteligentnej koncepcie ovládania a zobrazovania, ako aj z modulárnej koncepcie odkladania, ktorú možno podobne ako výber multimediálnych a asistenčných systémov individuálne prispôsobiť používaniu vozidla. Popri všetkých novinkách sme však aj zachovali to, čo je cenné. Tak možno napríklad bez veľkých zmien naďalej používať mnohé osvedčené riešenia nadstavieb a rozšírení.

Sprinter tak vďaka inovačnej sile a viac ako 20-ročným skúsenostiam znovu nasadzuje latku ako progresívne, eficientné a spoľahlivé riešenie mobility, ktoré vašu firmu posunie ďalej.