Mercedes-Benz

Citan skriňové vozidlo

Mestský hrdina

S vozidlom Citan vám ponúkame mestskú dodávku s kompaktnými rozmermi a veľkým ložným priestorom, ktoré je dokonale prispôsobená rôznorodým výzvam v meste.

Z pohľadu hospodárnosti je Citan v každom prípade výhrou: Jeho efektívne motory s technológiou BlueEFFICIENCY1 SCR a priaznivými hodnotami spotreby šetria váš rozpočet rovnako ako vysoká dostupnosť s dlhými intervalmi údržby2 a atraktívne podmienky a služby3. A aby ste bezpečne dorazili do cieľa, tak vozidlu Citan sme na cestu pribalili adaptívne ESP® s cennými prídavnými funkciami a silnými kotúčovými brzdami.

Vďaka pohodlným sedadlám, jednoduchému ovládaniu a jemne vyladenému podvozku s nezávislým zavesením kolies je Citan počas jazdy v meste veľmi komfortné, agilné a obratné vozidlo. Pri nakladaní a vykladaní budete nadšení, ako flexibilne možno vďaka veľkým dverám a nízkym hranám ložnej plochy využívať veľkorysú ponuku ložného priestoru. A pre individuálny vzhľad máte okrem iného na výber dizajnový balík RED a balík Night4.

Citan má všetko, čo od mestskej dodávky s hviezdou Mercedes očakávate. Objavte jeho prednosti počas skúšobnej jazdy. Úžitkové vozidlá Mercedes-Benz. Zrodený na jazdu.